MÖBLER / Bord / Konsolbord 5933012
nr 593 3012
Konsolbord
förgyllt med marmorskiva, Gustaviansk stil, längd: 67, djup: 32, höjd: 44
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 augusti 2009
kl 18:00:10
650 kr
500 kr
Den Gustavianska stilen